XML to KML (6.x-0.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်
