XML to KML (6.x-0.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान
