XML to KML (6.x-0.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Location
nl: Locatie

en: Data types
nl: Gegevenssoorten

en: -None-
nl: -Geen-
