XML to KML (6.x-0.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Location
nn: Stad
