XML to KML (6.x-0.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Image
oc: Imatge

en: Location
oc: Emplaçament
