XML to KML (6.x-0.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт
