XML to KML (6.x-0.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Location
pl: Położenie

en: XML File Location
pl: Lokalizacja pliku XML

en: Data types
pl: Typy danych

en: Title* - The title of a node
pl: Tytuł* - tytuł węzła

en: Author - The author of this node
pl: Autor - autor tego węzła

en: * Required
pl: * Wymagane

en: -None-
pl: - Brak -

en: XML to KML
pl: XML do KML
