XML to KML (6.x-0.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور
