XML to KML (6.x-0.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Location
ru: Место

en: Data types
ru: Типы данных
