XML to KML (6.x-0.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva
