XML to KML (6.x-0.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය
