XML to KML (6.x-0.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Location
sl: Mesto
