XML to KML (6.x-0.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Location
sq: Vendodhja
