XML to KML (6.x-0.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени
