XML to KML (6.x-0.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Location
ta: இடம்
