XML to KML (6.x-0.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Location
az: Məkan
