XML to KML (6.x-0.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Location
he: מיקום
