XML to KML (6.x-0.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Image
id: Gambar

en: Location
id: Lokasi
