XML to KML (6.x-0.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Location
it: Posizione

en: Data types
it: Tipi di dati

en: The item has been saved.
it: L'elemento è stato salvato
