XML to KML (6.x-0.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
