XML to KML (6.x-0.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Location
lt: Vieta
