XML to KML (6.x-0.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Location
lv: Atrašanās vieta
