XML to KML (6.x-0.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം
