XML to KML (6.x-0.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Location
pt: Localização

en: Data types
pt: Tipos de dados
