XML to KML (6.x-0.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Location
ro: Locația
