XML to KML (6.x-0.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Location
sk: Umiestnenie
