XML to KML (6.x-0.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Location
sv: Plats

en: -None-
sv: -Ingen-

en: The item has been saved.
sv: Föremålet har sparats.
