XML to KML (6.x-0.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Location
te: ప్రాంతం
