XML to KML (6.x-0.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Location
tr: Konum

en: Data types
tr: Veri türleri
