XML to KML (6.x-0.5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Location
uk: Місце розташування

en: Data types
uk: Типи даних

en:  (eg. 45.1237717383266, -123.11376124620438)
uk:  (наприклад, 45.1237717383266, -123.11376124620438)

en: -None-
uk: -Немає-
