XML to KML (6.x-0.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر
