XMPPClient (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: User
af: Gebruiker

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Korean
af: Koreaans

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans
