XMPPClient (6.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User
ast: Usuariu

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Korean
ast: Coreanu
