XMPPClient (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: User
bg: Потребител

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Korean
bg: Корейски

en: Client
bg: Клиент

en: Offline
bg: Офлайн

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски
