XMPPClient (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Turkish
bn: তুর্কি
