XMPPClient (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།
