XMPPClient (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Korean
ca: Coreà

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Available
ca: Disponible

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Turkish
ca: Turc

en: Lithuanian
ca: Lituà
