XMPPClient (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Available
cs: K dispozici

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Turkish
cs: Turecky
