XMPPClient (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg
