XMPPClient (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: User
da: Bruger

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Korean
da: Koreansk

en: Client
da: Klient

en: Available
da: Tilgængelig

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Lithuanian
da: Littauisk
