XMPPClient (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Arabic
de: Arabisch

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Chinese
de: Chinesisch

en: Korean
de: Koreanisch

en: Available
de: Verfügbar

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Finnish
de: Finnisch

en: German
de: Deutsch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Turkish
de: Türkisch

en: Lithuanian
de: Litauisch

en: Launch
de: Starten

en: Extended Away
de: Abwesend (erweitert)

en: Do Not Disturb
de: Nicht stören

en: Away
de: Abwesend
