XMPPClient (6.x-1.2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Arabic
dz: ཨ་ར་བིཀ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Lithuanian
dz: ལི་ཐུ་ཡ་ནིཡན།
