XMPPClient (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: User
eo: Uzanto

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Korean
eo: Korea

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova
