XMPPClient (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Client
et: Klient

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Available
et: Saadaval

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Lithuanian
et: Leedu keel
