XMPPClient (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: User
fa: کاربر

en: Arabic
fa: عربی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Client
fa: مشتری

en: Offline
fa: آفلاین

en: Available
fa: در دسترس

en: Dutch
fa: هلندی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: German
fa: آلمانی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی
