XMPPClient (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Arabic
fr: Arabe

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Chinese
fr: Chinois

en: Korean
fr: Coréen

en: Offline
fr: Hors ligne

en: Available
fr: Disponible

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Finnish
fr: Finlandais

en: German
fr: Allemand

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Turkish
fr: Turque

en: Lithuanian
fr: Lithuanien

en: Launch
fr: Lancer
