XMPPClient (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Korean
gl: Coreano

en: Available
gl: Dispoñible

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano
