XMPPClient (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: User
he: משתמש

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Client
he: לקוח

en: Available
he: זמין

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Turkish
he: טורקית

en: Lithuanian
he: ליטבאית
