XMPPClient (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Arabic
hi: अरबी

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Korean
hi: कोरियाई

en: Dutch
hi: डच

en: Finnish
hi: फिन्निश

en: German
hi: जर्मन

en: Hungarian
hi: हंगेरी

en: Romanian
hi: रोमेनियाई

en: Russian
hi: रूसी

en: Turkish
hi: तुर्की

en: Lithuanian
hi: लिथुएनी
