XMPPClient (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski
